Diyarbakır Fayans Ustası & Diyarbakır Seramik Ustası

 

Diyarbakır Fayans Ustası

 • Ücretsiz ön keşif ve fiyatlandırma
 • Kaliteli malzeme
 • Profesyonel işçilik
 • 16 yıllık iş tecrübesi
 • %100 Müşteri memnuniyeti
 • Hizmet Garantisi

Fayans & Seramik Nedir ? Kısaca Seramik Sanat Tarihi

Temiz ve titiz, son teknolojik imkanlarla, dekoratif bilgiye hakimiyetimizle sizlere hizmet veriyoruz… Müşteri memnuniyetini hedefliyoruz, bunun da kaliteli malzeme ve işçiliğin bir araya gelmesinden oluştuğunun farkındayız…

Fayans tabiri İtalya’nın seramikler ile ünlü şehri Faenza’dan gelmektedir. Antik devirlerde başlayan seramik sanatı, Antik Mısır, Miken ve Anadolu uygarlıklarında görülmektedir. Selçuklu ve Osmanlı döneminde zirve noktaya ulaşan Anadolu motifleri bu coğrafya için vazgeçilmez bir dekorasyon ürünü olmuştur…

Diyarbakır seramik ustası

Diyarbakır fayans ustasının kullandığı fayans; kil, kuvars,  kuvars, kalker, feldspat gibi maddelerin çeşitli oranlarda karışımından oluşur. Çoğunlukla temel madde kırmızı, kahverengi veya beyaz kildir. Organik taşlardan oluştuğu için doğaya bir zararı gözlemlenmemektedir

Diyarbakır Fayans Ustası & Seramik Ustası

Diyarbakır fayans ustası olarak biliyor ve uyarıyoruz ki her ne kadar işçilik ve yapımı milattan önceye de dayansa her malzeme ve her işçilik kaliteli değildir. Diyarbakır fayans ustası olarak Türkiye’nin bir çok kentinde, kırsalında gerek şahsi mülklerde gerekse toplu projelerde, bireysel ve kurumsal hizmet verdik.

Diyarbakır defolu fayans seramik

 

Biz Diyarbakır fayans ustası olarak hizmet vermenin yanı sıra Diyarbakır fayans ustası hizmet alanında da kalite açığını kapatmak için çalışıyoruz. Biz kimiz, nasıl çalışıyoruz, ilke ve vizyonumuz nedir. İşte bu soruları cevapları cevaplamaya çalışacağız.

Diyarbakır Fayans iletişim 05062522575

Diyarbakır fayans mermer seramik

Diyarbakır Fayans Seramik Döşeme Ustası

16 yılı geçmiş iş tecrübemiz, dekoratif desen bilgimiz, yapı tasarımlarımız, teknolojik altyapımız ile kusursuz işler ortaya çıkarmaktayız. Diyarbakır seramik ustası olarak her türlü yeniliklere açık, bu alandaki eğitim, seminerlere katılım sağlayan ustalardan oluşmaktayız. Diyarbakır başta olmak üzere tüm kırsal bölge ve çevre il ve ilçelerde binlerce memnun müşteriye sahibiz.

Diyarbakır fayans döşeme

Diyarbakır Fayans Seramik Döşeme Firması

Diyarbakır fayans ustası olarak fayans ve seramik döşeme işlemlerinde, uygulama yaparken her şeyden önce uygulama alanını özelliklerini, elimizdeki malzemenin cinsini ve sizin nasıl bir model, tasarım istediğinizi göz önüne alıyoruz. Çeşitli modellerden yola çıkarak kataloglardan kağıt üzeri çizimler yapıyoruz. Hazırladığımız proje ve alternatifleri sizlere aktarıyoruz. Diyarbakır Kurumsal Fayans firması olarak işimizi incelikle titizlikle otaya koyuyoruz.

Fayans ustası

Aklınızda şüpheye ve endişeye yer bırakmayacak şekilde sizi bilgilendiriyor ve işe öyle başlıyoruz. Şüphenizi gidermek için binlerce iş portföyümüzü ve memnun müşteri referanslarımızı sizlere aktarıyoruz. Diyarbakır fayans ustası olarak kendimizden emin bir şekilde çalışıyoruz.

Diyarbakır fayans ustası

Diyarbakır Fayans ve Seramik Ustası Fiyatları

Diyarbakır Fayans fiyatları kaliteli işçilikle birleştirdiğimiz anahtar teslim hizmet açısından olukça uygundur. Siz de ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için bizi arayın görüşelim. Diyarbakır fayans ustası hem kaliteli hem uygun fiyata hizmet vermektedir.

Defolu Fayans Fiyatları Diyarbakır veya sağlam A kalite için de teklif alabilirsiniz. Diyarbakır defolu fayans zannedildiği gibi gözle herkesin kolay ve hemen algıladığı gibi değildir. Ustanın anlayacağı veya çok hassas inceleme ile fark edilecek kusurları vardır. Defolu fayanslar da çok şık ve neredeyse kusursuzdur. Yaygın bir şekilde defolu fayans kullanılmakta olup maliyet açısından cebinizi rahatlatmaktadır.  Müşteri bilgisi haricinde asla defolu malzeme kullanmıyoruz.

Diyarbakır fayans ustası

 

Diyarbakır Seramik Fayans Kullanım Amaçları ve Alanları
 • Banyo için hamam tasarımı, banyo fayans kullanımı
 • Banyo, hamam, sauna içi fayans seramik kullanımı
 • Havuz için özel fayans ve seramik kullanımı
 • Mutfak ve dezge fayans seramik kullanımı, Tezgah Arası Seramik modelleri
 • Balkon fayans model ve kullanımı

 

Sonrasında gerekli tamirler yapılmalı, uygulama yapılacak olan yüzey yağdan, tozdan ve kirden arındırılmalıdır. Hatta uygulama öncesi astar kullanmak fayans döşemelerinizin daha sağlıklı olmasına katkı sağlar. Seramikler fayanslara kıyasla hem sıcak hem soğuk hava kitlesine hem de neme karsı dayanıklı sağlam olduklarından hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaları mümkündür. Diyarbakır seramik ustası olarak söylediğimiz gibi, seramikleri her alanda kullanabilirsiniz fakat yapıştırmak için kullanacağınız yapıştırıcılar kullanılacak ortama göre değişiklik gösterebilir. İş mekanlarda kullanılan standart yapıştırıcıların dış mekânda da aynen kullanılması uygun olmayabilir. Çünkü seramik her ortama dayanıklı olsa da iç mekânda kullandığınız yapıştırıcı dış mekâna uygun olmayabilir.

Diyarbakır Fayans ve Seramik Modelleri

Diyarbakır Fayans Modelleri açısından oldukça sengindir. İnşaat sektörünün en çok geliştiği şehrimizde; Mutfak Tezgah arası Fayans modelleri, Mutfak Tezgah Arası Seramik, Banyo tuvalet fayans modelleri, Teras balkon fayans modelleri, Balkon seramik modelleri ve Fiyatları, Kaymaz balkon fayans modelleri, Dış balkon fayansları, havuz seramik fayans modelleri

Diyarbakır Defolu Fayans Fayans ve seramik birçok yaşam alanında kullanılan en yaygın zemin ve kaplama malzemelerinden biridir. Fayans metrekare fiyatları birçok farklı faktörden dolayı değişiklik gösteriyor. Aynı şekilde Diyarbakır fayans ustası fiyatları da değişkendir. Malzeme fiyatları açısından baktığımızda elbette ki en önemli üç kriter; ürünün kalitesi, gösteriş boyutu ve markasıdır. Özellikle banyolara, lavabolara ve mutfaklara güzellik ve hava katan fayans ve seramikler aynı zamanda uzun yıllar sağlam kalmasından ve sağlıklı bir malzeme olmasından dolayı da tercih ediliyor. Fakat uzun yıllar sağlam kalan ve size sağlıklı bir yaşam alanı sunan bir fayans için hem kaliteli malzemeye hem de titiz bir işçiliğe ihtiyaç vardır.

 

Fayans Üzerine Fayans Uygulanır  Mı ?

Elbette, özel bir solüsyon yapışkan astar halinde uygulanır, ve yüzey ne kadar düz olursa olsun macunla beraber çok sağlam bir şekilde fayans uygulamak mümkündür.

 

Diyarbakır fayans ve seramik ustası olarak hangi bölgelerde hizmet vermekteyiz?

Diyarbakır fayans ustası ve Diyarbakır seramik ustası olarak merkez bölgemiz doğal olarak Diyarbakır’dür. Fakat talebe göre İstanbul geneli hizmet vermekteyiz. Yine de yoğun olarak hizmet verdiğimiz bölgeler

 

En başta da söylediğimiz gibi birinci sınıf malzemelerle çalışmayı tercih ediyoruz ve birinci sınıf kalite hizmet veriyoruz. Ve iş bitiminde size kontrol ettirerek siz memnun kaldıktan sonra teslim ediyoruz. Bu anlamda müşteri memnuniyeti bizim için olmazsa olmazdır. Siz de ister danışmak için isterse de malzemeli veya malzemesi seramik, fayans ve kalebodur uygulama işleriniz için çekinmeden arayabilirsiniz.

Diyarbakır Fayans Ustası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button