Diyarbakır Parke Ustası

Diyarbakır Parke Ustası olarak 10-15 yıllık tecrübeli ustalarımız ile kaliteli malzemenin profesyonel ustalık gerektiğinin farkındayız. Laminant Parke ustası olarak biz sektörde lider olmak için müşteriye güven vermek ve %100 memnuniyet yakalamak gerektiğinin farkındayız… Yuvanız hem çık hem izole olması için izole muşamba ve yalıtım süngeri seçimine dikkat ediyoruz, sadece görüntüde değil işlevsellikte de iyi bir parke ortaya koyuyoruz.

Diyarbakır parke ustası

Diyarbakır Parke Ustası Çalışma İlkeleri

Diyarbakır parke ustası aşağıdaki ilkeleri siz değerli müşterilerimiz için vizyon edinmiştir.

  • Profesyonel İşçilik
  • Kaliteli Malzeme
  • Temiz ve Titiz Çalışma
  • Vaktinde başlayıp bitirme

%100 müşteri memnuniyeti desteği ile gelişen büyüyen bir firma olarak inşaat ve dekorasyon sektöründe 15 yıldır siz değerli Diyarbakırlılara hizmet veriyoruz.  Diyarbakır parke ustası olarak anlayışımız şudur:

‘‘Döktüğünüz beton toprağın altında kalsa bile güzel olmalı .  Başkası övmese de, başkası görmese de işinizi en iyi şekilde yapmaya çalışın. İşinizi iyi yapma dereceniz, maaşınızın karşılığı değil, karakterinizin yansımasıdır.”

Diyarbakır Parke Firması

Diyarbakır parke firması olarak anahtar teslim garantili malzeme ile hizmet veriyoruz. Sektörün en iyi marka ve kalitesi olan parkeleri en uygun fiyata ve profesyonel işçilikle beraber sizlere sunuyoruz. İhtiyaç olması, talep edilmesi ve stokta olması durumunda defolu parke veya ikinci el kullanılabilir parke uygulaması da yapmaktayız. Bu maliyeti biraz düşürmektedir. ancak gerçekte çok değerli bir fark ortaya çıkmamaktadır. Söküp takmaya uygun parkelerinizi sökülecek yerden söküp yeni alanda uyguluyoruz, bu da çok uyguna maliyet sağlamaktadır.

Parke sökülüp tekrar kullanılabilir mi ? Her parke bu imkanı vermez, kaliteli markalar müşterinin bu yöndeki arz durumunu göz önüne alıp buna göre üretmektedir. satın aldığınız parkenin bu özellikte olmasına dikkat ediniz. İleriki zamanda ev içindeki planınız veya bir evden başka eve geçiş durumlarınıza karşılık parkelerin bu özelliği size bir avantaj sağlayacaktır. Diyarbakır parke ustası olarak sizlere bu yönde de destek sunuyoruz.

Diyarbakır Parke Fiyatları

Diyarbakır parke fiyatları, ve parke döşeme yevmiyesi son zamanlardaki enflasyon ve özel durumlardan dolayı çok hızlı değişiklikler taşımaktadır. Hızla artan maliyetlerin yanı sıra piyasada ciddi indirimli fırsatlarla beraber dalgalanmaktadır. Ancak biz Diyarbakır parke ustası olarak depo stoklarımızı güçlü tutarak fiyat artışını, depoya yeni gelen ve eski var olan fiyatla dengede tutuyoruz. Artışın çok azını size yansıtarak absorbe ederken indirim kampanyalarının tümünü size yansıtıyoruz.

Parke yapılacak alanın bilgisini bizi arayarak bildirebilir ve kınaca telefonda fiyat teklifi alabilirsiniz. ayrıca Diyarbakır parke döşeme ustası olarak ücretsiz yerinde keşif hizmetimizi de talep edebilirsiniz. Fiyat teklifi aldıktan sonra dilediğiniz parke modelini seçmeniz yeterlidir. Anlaştığımız tarih ve günde hemen işe başlayıp aynı gün içerisinde teslime diyoruz. Diyarbakır Laminat Parke Fiyatları için bizi arayınız.. Defolu parke fiyatları ve ikinci el perke fiyatları için de bize danışabilirsiniz. Diyarbakır merkez  ilçe ve köylerinde hizmet vermekteyiz…

Diyarbakır Parke Modelleri

Çalıştığımız bay ve firmalar. Diyarbakır’daki tüm marka ve bayiler ile anlaşmamız mevcuttur. Hem parke model satışı hem işçiliğini tek elden anahtar teslim hizmet veriyoruz. Çamsan Parke ile çalışmaktayız. AGT parke, Peli Parke.. ve diğerleri her bütçeye uygun marke ve model mevcuttur. Diyarbakır Laminet Parke Döşeme en iyi ustalarla birlikte Diyarbakır parke ustası yanınızda…

 

Diyarbakır Laminet Parke Döşeme Diyarbakır Otel bu konudaki referanslarımızdan biridir.

 

 

Diyarbakır Parke Ustası
Call Now Button